Kariera w Active Intercare

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

ACTIVE INVESTMENT poszukuje do swojego biura w Warszawie, osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Rekrutacji z j. niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa,  Natpoll Business Center,

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego chętnej do pracy przy rekrutacji personelu, realizacji nowych i ciekawych wyzwań. Kandydat powinien cechować się samodzielnością i energicznością w wykonywaniu powierzonych mu zadań oraz dążyć do rozwoju firmy i podnoszenia własnych osobistych kwalifikacji.

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim/dobrym,
  • doświadczenie w branży mile widziane,

Kandydat powinien być osobą:

  • dynamiczną, energiczną,
  • posiadającą miłe usposobienie niezbędne do pracy w młodym zespole i przyjemnej atmosferze,
  • pełną chęci do pracy i rozwoju.

Oferujemy w zamian:

  • wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w biurze o wysokim standardzie,
  • miłą i przyjazną atmosferę (niekorporacyjną)
  • ciekawe wyzwania oraz odpowiedzialne obowiązki,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz kariery,
  • w piątki pracujemy tylko do 14.30 :)

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Young doctor and enderly patient