Opiekunka do aktywizacji 87-letniej podopiecznej

Informacje podstawowe: Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Opiekunka Osoby Starszej.

Opis oferty: Wspieranie pasji i zainteresowań jest pracą wymagającą, ale dającą ogromną satysfakcję. Tym bardziej, jeśli pomagamy w stałym rozwoju psychofizycznym starszej osoby. Jeśli masz w sobie magiczną iskrę energii, pomóż naszej podopiecznej żyć pełnią życia!
 
Choć Stuttgart bez wątpienia jest sercem bogatej historycznie i krajobrazowo Badenii-Wirtembergii, nie należy zapominać, że perły tego malowniczego landu kryją się w niepozornych miejscach. Jezioro Bodeńskie, góry Schwarzwaldu, słynne uzdrowisko Baden-Baden, naukowo-kulturalny Mannheim, pięknie położony, przyjazny Heidelberg… Nie tylko muzyka może łagodzić obyczaje!
 
Centrum Opieki Active Intercare poszukuje Opiekunki do 87-letniej Pani z miasteczka Bad Mergentheim. Podopieczna pragnie i stara się być samodzielna. Potrzebuje niezwykle komunikatywnej i ruchliwej Opiekunki, która regularnie wspomagać ją będzie w domowych czynnościach (gotowanie, sprzątanie, zmywanie itd.). Podopieczna porusza się przy rollatorze. Wymaga opieki podczas ubierania się, wstawania i pomocy w utrzymaniu codziennej higieny osobistej. Należy podawać jej leki i raz w tygodniu umyć.
 
Podopieczna nosi aparat słuchowy i okulary. Choruje na osteoporozę, ma problemy z niewydolnością serca, występują również zaburzenia rytmu serca. Cierpi na inkontynencję. Należy 1-2 razy w nocy wstać do podopiecznej. Niekiedy bywa rozdrażniona. Opiekunka powinna być w stałym kontakcie z podopieczną – rozmawiać z nią i zachęcać do ruchu i innych czynności.
 
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Rodzina zapewnia Opiekunce osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu.

Wymagania: - regularna, wolna i wyraźna komunikacja w języku niemieckim
- osoba gotowa do stałej aktywizacji podopiecznej
- doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach i starczych niedołężnościach
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- osoba o entuzjastycznym i pogodnym usposobieniu

Informacje dodatkowe: ZAPEWNIAMY
- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR
- zakwaterowanie i wyżywienie
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim
- Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego
- składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej oraz podatek dochodowy
- brak prowizji
 
DOŁĄCZ DO NAS!
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
 
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok. 24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: okolice Stuttgartu

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-04-06

Okres pracy: 09.04.2018 r. - 09.06.2018 r.

Wynagrodzenie:
do 1200 EUR netto / m-c