TOP OFERTA do seniorki od zaraz - oddzielna łazienka!

Informacje podstawowe: Agencja opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki do seniorki Emmy w pięknym miasteczku Wertheim-Bettingen.

Opis oferty: Informacje o osobie podopiecznej
Imię: Emma
Wiek: 78 l
waga: 98 kg
Seniorka Emma cierpi na ogólne osłabienie starcze, jest cukrzykiem i ma zaburzenia ryutmu serca. Podopieczna jest pod stałą opieką Pflegedienst który podaje jej leki przeciwbólowe (morfinę), insulinę oraz monitoruje przepływ tlenu poprzez pompę tlenową.
Seniorka cierpi na częściową inkontynencję, korzysta z pieluchomajtek.
Pani Emma stara się być mobilna i korzysta z rollatora. Jej stan umysłu odpowiada wiekowi. Czasem bywa zapominalska. Z podopieczną jest bardzo dobra komunikacja, nie ma zaburzeń wzroku słuchu i mowy.
W domu podopiecznej znajdują się pomoce w opiece:
- wózek inwalidzki, rollator, krzesło toaletowe, winda do wanny, pompa tlenowa.

Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czynności higieniczne, zmiana pieluchomajtek, pomoc w czesaniu itp.)
- przypominanie o zażywaniu leków oraz przyjmowaniu płynów
- towarzyszenie seniorce w wizytach lekarskich
- asekureacja w trakcie chodzenia

Pani Emma mieszka w domu na wsi, gdzie do dyspozyucji opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu oraz własną łazienką i balkonem.

Wymagania: Wymagania:

- Doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
- Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- Osoba o entuzjastycznym usposobieniu

Informacje dodatkowe: SPOSÓB APLIKACJI:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Wertheim-Bettingen

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-15

Wynagrodzenie:
do 1400 euro