Opiekunka do samotnego seniora we Frankfurcie nad Odrą

Informacje podstawowe: Agencja opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki dla samotnie mieszkającego pana Friedricha.

Opis oferty: Informacje o osobie podopiecznej
imię: Friedrich
wiek: 79 l
waga: 66kg
wzrost: 178 cm

Senior Friedrich jest osobą mobilną, która ze względu na wiek potrzebuje wsparcja zarówno w codziennych czynnościach, jak i prowadzeniu domu. Podopieczny jest osobą niezwykle towarzyską, uwielbia grać w karty, czytać gazety oraz oglądać telewizję. Chętnie wychodzi na spacery i opowiada o czasach swojej młodości. W pobliżu mieszka siostra podopiecznego, która zabiera czasem seniora do siebie na obiad, bądź na różnego rodzaju wspólne wyjazdy.
Pan Friedrich cierpi na ogólne osłabienie starcze, stara się być samodzielny i mobilny, z tego względu korzysta z laski. Ze względu na wiek zdarza mu sie częściowa inkontynencja, dlatego asekuracyjnie korzysta z wkładek.
Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach
- asekuracja przy wstawaniu i siadaniu
- pomoc w prowadzeniu domu (wykonywanie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie itp)
- towarzyszenie w wizytach u lekarza, u znajomych (czasem u siostry)

Wymagania: Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- entuzjastyczne usposobienie
- osoba niepaląca
- mile widziane referencje z innych miejsc pracy
- doświadczenie w wyżej wymienionych przypadłościach

Informacje dodatkowe: SPOSÓB APLIKACJI:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Frankfurt nad Odrą

Region: Brandenburgia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-17

Wynagrodzenie:
do 1250 euro