Lekka oferta do seniorki z Osnabrück

Informacje podstawowe: Agencja opieki Active-Intercare poszukuje pani do opieki nad seniorką Fuldą, która mieszka w malowniczym Osnabrück.

Opis oferty: Seniorka Fulda jest osobą cierpiącą na lekką demencję oraz początkową fazę choroby Alzheimera. Podopieczna ma nadciśnienie oraz zaburzenia rytmu serca, z tego względu systematycznie odwiedza ją Pflegedienst, aby skontrolować poziom ciśnienia oraz podać leki.
Starsza pani stara się być aktywna zarówno umysłowo, jak i fizycznie. Lubi spacerować i spędzać czas na świeżym powietrzu. Pani Fulda mieszka w przestronnym mieszkaniu, gdzie opiekunka będzie miała oddzielny pokój z dostępem do Internetu.
Obowiązki opiekunki:
- pomoc w prowadzeniu domu (przygotowywanie posiłków, wykonywanie zakupów, pranie, sprzątanie, prasowanie itp.)
- towarzyszenie starszej pani w wizytach lekarskich
- pomoc w codziennych czynnościach (utrzymaniu higieny osobistej, zmianie odzieży, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych itp.)
- aktywizacja seniorki (fizyczna i umysłowa)
- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

Wymagania: Wymagania:
- doświadczenie z wyżej wymienionymi przypadłościami
- miłe i entuzjastyczne podejście do pracy i do życia
- dobry język
- prawo jazdy
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe: SPOSÓB APLIKACJI:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Osnabrück

Region: Dolna Saksonia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-15

Wynagrodzenie:
do 1250 euro