Opiekunka dla seniora Güntera od zaraz

Informacje podstawowe: Agencja opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki do seniora.

Opis oferty: Imię: Günter
waga: 88kg
wzrost: 180 cm
Senior Günter potrzebuje wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach. Ze względu na paraliż po przebytym udarze potrzebuje transferu z łóżka na wózek. Pan korzysta z pieluchomajtek w dzień i w nocy, z uwagi na pełną inkontynencja. Podopieczny jest cukrzykiem oraz cierpi na zaburzenia rytmu serca.
Po przebytym udarze senior cierpi na lekką afazję. Mimo to podopieczny ma dobrą orientację w czasie przestrzeni i co do osób. Pan Günter ma sondę PEG.
W domu podopiecznego znajdują się przyrządy specjalistyczne takie jak: łóżko pielęgnacyjne, winda przy łóżku, materac antyodleżynowy, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe.
Do seniora 4 razy dziennie prtzychodzi Pflegedienst.
Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach (transfer pacjenta, pomoc w czynnościach higienicznych, zmiana pieluchomajtek, ubieranie, rozbieranie podopiecznego itp. )
- pomoc w prowadzeniu domu (wykonywanie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.)
- aktywizacja seniora
Podopieczny mieszka w mieście w przestronnym domu z ogrodem wraz ze swoją żoną.
Opiekunka będzie miała do dyspozycji duży pokój (55m2) w pełni wyposażony z dostępem do Internetu.

Wymagania: Wymagania
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w wyżej wymienionych przypadłościach
- entuzjastyczne nastawienie do pracy
- mile widziane referencje z innych miejsc pracy

Informacje dodatkowe: SPOSÓB APLIKACJI:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Vreden

Region: Pólnocna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-15

Wynagrodzenie:
do 1500 euro