Opiekunka do młodego mężczyzny od 01.11.2018

Informacje podstawowe: Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
 Opiekunka Osoby Starszej

Opis oferty: Dolegliwości i schorzenia:
- problemy z poruszaniem się
Opis osoby podopiecznej:
Podopieczny jest młodą osobą, potrzebującą pomocy w poruszaniu się. Bardzo ważna jest aktywizacja Podopiecznego polegająca na rozmowie, graniu w karty, czytaniu książek czy też wspólnym gotowaniu różnych potraw.
Do dyspozycji opiekunki będzie własne mieszkanie oddalone 50m od domu Podopiecznego.
Wynagrodzenie: 1200EUR/mc
Znajomość języka: mocny komunikatywny

Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach
- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów
- aktywizacja
- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania: - mocno komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe: Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny:
 (+48) 22 100 31 51
604 908 910
538 448 089
538 448 091
600 676 200

 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51

biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Merseburg-Meuschau

Region: Saksonia-Anhalt

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-11-01

Wynagrodzenie:
1200EUR/mc