Opiekunka z prawem jazdy od 16.10.

Informacje podstawowe: Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
 Opiekunka Osoby Starszej

Opis oferty: Informacje o podopiecznej:
Wiek: 83
Waga: 50 kg
Wzrost: 150cm
Miejscowość: Eschweiler
Dolegliwości i schorzenia:
- osłabienie starcze
- inkontynencja
- problemy z poruszaniem się  - lewostronny paraliż (seniorka korzysta z wózka)

Opis osoby podopiecznej:
Seniorka ma problemy z poruszaniem się, korzysta z wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia w transferze. Ze względu na wiek potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach oraz aktywizacji.
Podopieczna jest osobą cichą, spokojną, cierpiąca na lekką demencję. Korzysta z pieluchomajtek. Kilkakrotnie w ciągu tygodnia odwiedza ją Pflegedienst.
Na miejscu jest dostępny samochód (automat)
Opiekunka będzie miała do dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do Internetu.
Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)
- asekuracja starszej pani podczas chodzenia
- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów
- aktywizacja starszej pani
- pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, gotowanie)

Zapewniamy:
- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą
- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR
- Zakwaterowanie
- Wyżywienie
- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1
- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy
- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

STAWKA:
1220 Euro netto

Wymagania: Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- aktywne prawo jazdy
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe: SPOSÓB APLIKACJI:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl
Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

Miasto: Eschweiler

Region: Pólnocna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-10-15

Okres pracy: do ustalenia

Wynagrodzenie:
1220EUR/mc