BĄDŹ PIERWSZY i zgarnij BONUS! dla opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim i prawem jazdy SUPER STAWKA

Miasto: Wolfsburg

Region: Brandenburgia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-30

Wynagrodzenie:
stawka indywidualna

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje opiekunki z aktywnym prawem jazdy i komunikatywnym językiem niemieckim

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej

Imię: Fulda
Wiek: 74
Waga: 51
Wzrost: 157

Dolegliwości i schorzenia

- osłabienie starcze
- zatrzymywanie wody w organizmie
- zaburzenia widzenia (pani nosi okulary)
- zaburzenia rytmu serca
- lekka demencja

Opis osoby podopiecznej

Pani Fulda jest osobą sprawną fizycznie jak na swój wiek. Porusza się samodzielnie, jedynie podczas zmiany pozycji potrzebuje asekuracji.

Pani jest pod stałą opieką domowego lekarza, który monitoruje pracę jej serca i ogólny stan zdrowia.
Seniorka uwielbia rozmawiać z innymi ludźmi, oglądać seriale oraz jeździć na wycieczki po okolicy.

Obowiązki Opiekunki

- asekuracja seniorki przy zmianie pozycji
- pomoc w codziennych czynnościach
- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy (aktywne)
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- doświadczenie w pracy z opisanymi schorzeniami
- empatyczne usposobienie i pozytywna natura

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl