Bardzo dobre zlecenie do samotnej mobilnej Pani. Od 30.10

Miasto: Aalen-Ebnat

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-10-30

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Podopieczna w wieku dwóch lat przeszła zapalenie opon mózgowych, co poskutkowało trwałym upośledzeniem.

Pani jest mobilna i samodzielna w toalecie.

Lubi szydełkowanie, spacery, puzzle, malowanie, muzykę, oglądanie TV.

Mieszka sama, w domu jednorodzinnym z basenem, na obrzeżach miasta.

Dla opiekunki w pełni wyposażony pokój, własna łazienka, TV, internet

* zapotrzebowanie na opiekunkę bardziej do towarzystwa i prowadzenia domu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- aktywizacja

- prowadzenie domu

- ogólna opieka nad podopieczną

- wizyty u lekarza

- przypominanie o lekach

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Kontakt:

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

538 448 089

538 448 091

biuro@active-intercare.pl

www.active-intercare.pl

Wymagania:

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy