Lekkie zlecenie dla opiekunki z mocnym komunikatywnym niemieckim do samotnej 86 – letniej Seniorki

Miasto: Bestenheid, Wertheim, Niemcy

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-11-05

Wynagrodzenie:
0.00 PLN

Opis oferty:

✅Miejsce: Bestenheid (Badenia-Wirtembergia)

✅ Wynagrodzenie: do 1350 euro netto + 50 euro za wyjazd na święta + PREMIA ŚWIĄTECZNA + ZUS od 5227zł/wyjazd

✅Start: Początek listopada na 2 miesiące

✅Opis zlecenia:

Podopieczna jest osobą bardzo samodzielną, samodzielnie wykonuje toaletę. Seniorka cierpi na chorobę serca oraz osłabienie.

Pani porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora.

Raz w tygodniu do podopiecznej przychodzi stacja socjalna.

Podopieczna ma całkowicie jasny umysł, interesuje się bieżącymi wydarzeniami, lubi oglądać TV oraz czytać.

✅Obowiązki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak pomoc przy ubieraniu / rozbieraniu i higienie ciała

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

- aktywizacja

- przypominanie o zażywaniu leków

- wizyty u lekarza

✅Wymagania:

- mocna komunikatywność języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece osób starszych

- referencje z poprzednich miejsc pracy (mile widziane)

- miłe radosne usposobienie

✅Wynagrodzenie: do 1350 euro netto + 50 euro za wyjazd na święta + PREMIA ŚWIĄTECZNA + ZUS od 5227zł/wyjazd

✅Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Kontakt;

22 100 31 51

538 448 091

538 448 089

active-intercare.pl