Oferta pracy w Magdeburgu do mobilnej seniorki do 1200 Euro

Miasto: Magdeburg

Region: Saksonia-Anhalt

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-20

Wynagrodzenie:
do 1200 euro netto

Informacje podstawowe:

Miłej i entuzjastycznie nastawionej opiekunki potrzebuje Pani Erika, która mieszka w malowniczym Magdeburgu.

Opis oferty:

Imię: Erika

wiek: 79 l

waga: 58 kg

wzrost: 157 cm

Dolegliwości i choroby:

osłabienie starcze

demencja

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie)

- asekuracja

- pomoc w prowadzeniu domu (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie itp.)

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie do dyspozycji opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu. W pobliżu domu znajdują się sklepy.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy

- mile widziana osoba o entuzjastycznym usposobieniu

- doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

ZAPEWNIAMY:
- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą
- Premię świąteczną
- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR
- Zakwaterowanie
- Wyżywienie
- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1
- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy
- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

biuro@active-intercare.pl