Opiekun dla Pana w Hiszpanii (ok. Benidormu) od 06.06. 1400eur/mc

Miasto: La Nucia

Region:

Kraj:

Start pracy: 2020-06-06

Okres pracy: 2 - 3 miesiące

Wynagrodzenie:
1400eur/mc

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opiekuna osób starszych na terenie Hiszpanii - La Nucia (w pobliżu Benidorm)

Oferta skierowana jest do osób ze znajomością języka angielskiego na  POZIOMIE DOBRYM

Podopieczny Pan  Carsten ma 68 lat , 70 kg oraz ok. 180 cm wzrostu.

Start: 06.06.2020 na okres 2 - 3 miesięcy

Dolegliwości i schorzenia:

- udar prawostronny (prawa strona ciała jest mocno osłabiona),

- ubytek neurologiczny, zdarzają się problemy z orientacją

- problemy sercowo-naczyniowe

- porusza się na wózku inwalidzkim, krótkie dystanse potrafi przejść przy asekuracji opiekuna

- inkontynencja (pieluchomajtki)

- kilka lat temu przeszedł nowotwór jelita

Dodatkowe informacje:

-Pan nie zakłóca ciszy nocnej.

-Nie przychodzi stacja socjalna. W okresie przed pandemią ok 3 razy w tygodniu przychodziła rehabilitantka na ok. 2 godz., 1 w tygodniu lekarz oraz 1 w tygodniu gosposia na ok 2 godz, która zajmuje się ogólnym sprzątaniem domu.

-Pan jest właścicielem 5 KOTÓW.

-Mieszka sam, w domu z ogrodem. Do dyspozycji Opiekuna jest własny pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Obowiązki opiekuna:

- pomoc w codziennych czynnościach,

- kompletna higiena ciała i pomoc w toalecie

- przygotowywanie zbilansowanych posiłków

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja

- prowadzenie domu (dbanie o ogólny porządek, pranie, zakupy)

Wymagania:

- dobra znajomość języka ANGIELSKIEGO

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- posiadanie prawa jazdy

- mile widziana osoba z ukończonym kursem medycznym

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

STAWKA:

1400 Euro netto (składki odprowadzane w Polsce)

Kontakt:

+48 22 100 31 51/ +48 538 448 089/+48  538 448 091

mwtyklo@active-intercare.pl

www.active-intercare.pl