Opiekun do małżeństwa od zaraz

Miasto: Höhefeld

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-05-05

Wynagrodzenie:
1550eur/mc

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Miasto: 97877 Höhefeld (ok. 15 km od Wertheim)

Imię: Elsbeth

Wiek: 84lata

Waga: 55kg

Wzrost: 158cm

Imię: Herbert

Wiek: 92lata

Waga: 115kg

Wzrost: 175cm

Dolegliwości:

Pani:

- uraz psychiczny po wypadku

- depresja

- napady strachu

- zmiana pieluch

- rollator

Pan:

- rollator

- choroby reumatyczne

- częściowa inkontynencja

Obowiązki opiekunki:

Wobec Pani:

- higiena ciała i włosów, higiena intymna (zmiana pieluch etc),

- przypominanie o lekach,

- kontrola podaży płynów

-  nocne wstawanie

- w gospodarstwie domowym opiekunka tylko zmywa, a seniorka gotuje sama.

Wobec Pana:

- pomoc w higienie ciała, w higienie włosów,

- przypominanie o lekach

- kontrola podaży płynów,

- pomoc przy toalecie

Do opieki od zaraz dwójka podopiecznych. Stacja socjalna przychodzi wiele razy dziennie, przejmuje obowiązki takie jak przygotowywanie do spania. Pomagają Pani wstać z łóżka, pomagają również w kąpieli.

W gospodarstwie domowym opiekunka tylko zmywa, a seniorka gotuje sama.

Pan lubi zwierzęta

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój balkonem, tarasem ze stałym dostępem do internetu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 Wynagrodzenie: 1550eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl