Oferta pracy

Opiekun do seniora od 05.05. Podstawowy niemiecki

Miasto: Würzburg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-05-05

Wynagrodzenie:
1200.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekuna Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Franz

Wiek: 98 l

Waga: ok. 70 kg

Wzrost: 160 cm

Miejscowość: Würzburg

Dolegliwości i schorzenia:

- ogólne osłabienie starcze

- częściowa inkontynencja

- porusza się przede wszystkim na wózku inwalidzkim  (jest też dostępny rollator)

- problemy z mową

Opis osoby podopiecznej:

Senior najchętniej odpoczywa w swoim fotelu, dużo śpi, ogląda TV.

Mieszka w domu jednorodzinnym z dwoma wnukami, ale wobec nich nie wykonuje się żadnych obowiązków.

Do dyspozycji Opiekuna własny pokój, TV, dostęp do internetu, osobna toaleta (prysznic jest wspólny).

Pan wstaje około 8.00, około 12.00 – po obiedzie – odpoczywa w łóżku do około 15.00, potem ogląda TV. 19.30 – 20.00 idzie spać

Obowiązki opiekuna:

- pomoc w codziennych czynnościach

- asekuracja podczas chodzenia

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja

- prowadzenie domu

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl