Oferta pracy

Opiekun osoby starszej

Miasto: Unterpleichfeld, Niemcy

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-08-10

Okres pracy: 6 tygodni

Wynagrodzenie:
1450.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekuna Osoby Starszej

Gdzie: Unterpleichfeld  (Bawaria kod 97294 )

Start: od 9/10/08 na okres ok.6 tyg

Poszukujemy opiekuna  na zlecenie do 82 – letniego seniora. Pan choruje na raka , inkontynencję, jest osłabiony.

Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Potrzebuje pomocy również w nocy (każdej nocy).

Podopieczny interesuje się literaturą, lubi oglądać tv , chodzić na spacery. Podopieczny mieszka w domu razem z żoną , która samodzielnie funkcjonuje. Raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w higienie ciała oraz włosów, pomoc w toalecie

- zmiana pieluch z powodu częściowej inkontynencji seniorki

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, pranie, zakupy )

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1450 eur/mc + ZUS od 5227zł/delegację

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii
- KRAZ 19078

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091