Opiekunka 2 sióstr zakonnych od 03.07. Stałe zlecenie

Miasto: Wertheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-03

Wynagrodzenie:
1600.00 EUR

Opiekunka z mocnym komunikatywnym niemieckim – dwie siostry zakonne w Wertheim (97877)

*jedna siostra wymaga opieki, druga– siostra przełożona – jest samodzielna. Wobec niej nie wykonuje się czynności opiekuńczych. Siostry odwiedza regularnie stacja socjalna (rozdziela leki, pomaga przy kąpieli).

Start: 03.07.2020

*harmonogram dnia

7.00 – śniadanie

11.00 – obiad (catering)

Po obiedzie do 14.00 przerwa

14.00 – kawa

17.00 – 17.30 - kolacja

Informacje o osobie podopiecznej I

Imię: Renate

Wiek: 79 l

Waga: 60 kg

Wzrost: 164 cm

Dolegliwości i schorzenia:

- trzeci stopień inwalidzki

- początki demencji

- inkontynencja (wymiana wkładek)

- porusza się przy pomocy rollatora

Opis osoby podopiecznej:

Seniorka potrzebuje pomocy w toalecie (wymiana wkładek przy inkontynencji). Nosi okulary.

Kilka razy dziennie przychodzi stacja socjalna, by rozdzielić leki i pomóc w kąpieli.

Seniorka lubi spacery, gry i spotkania towarzyskie. Lubi też oglądać TV, interesują ją bieżące wydarzenia.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc Seniorkom w codziennych czynnościach

- prowadzenie domu

- gotowanie (śniadanie, podwieczorek/kawa, kolacja – nie ma potrzeby gotowania obiadów – przyjeżdża catering)

- robienie zakupów

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1600eur/mc

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii (zjazd bez konieczności odbycia kwarantanny)

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

Wymagania:

- mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy