Opiekunka 60-letniej samotnej Pani bez demencji od 04.05 . 1400eur

Miasto: Volkach

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-05-04

Wynagrodzenie:
1400 eur/mc

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby chorej

Imię: Maria

Miasto: Volkach (Bawaria)

Wiek: 60lat

Waga: 60kg

Wzrost: 177cm

Dolegliwości:

- nowotwór

- stan po wylewie

- problemy z sercem

- osłabienie

Opis podopiecznej:

Podopieczna jest osobą komunikatywną o dobrym stanie psychicznym. Nie ma demencji ani depresji. Czasem należy do Pani wstać w nocy. Do października była osobą w pełni sprawną i aktywną. Obecnie porusza się przy rollatorze.

Mieszka sama w domu o powierzchni 80m2. Do dyspozycji posiada łóżko pielęgniarskie, krzesło higieniczne, rollator.

Podopieczna lubi spacery, czytanie, oglądanie TV.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, z osobną łazienką.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc przy higienie ciała, czasem w toalecie

- wsparcie w ubieraniu, rozbieraniu, pielęgnacji włosów

- pomoc w jedzeniu oraz pilnowanie przyjmowania lekarstw

- sporadyczne wstawanie w nocy

- gotowanie, sprzątanie, pranie

Wymagania:

- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 Wynagrodzenie: 1400eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl