Opiekunka dla seniora Güntera od zaraz

Miasto: Vreden

Region: Północna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-15

Wynagrodzenie:
do 1500 euro

Informacje podstawowe:

Agencja opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki do seniora.

Opis oferty:

Imię: Günter

waga: 88kg

wzrost: 180 cm

Senior Günter potrzebuje wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach. Ze względu na paraliż po przebytym udarze potrzebuje transferu z łóżka na wózek. Pan korzysta z pieluchomajtek w dzień i w nocy, z uwagi na pełną inkontynencja. Podopieczny jest cukrzykiem oraz cierpi na zaburzenia rytmu serca.

Po przebytym udarze senior cierpi na lekką afazję. Mimo to podopieczny ma dobrą orientację w czasie przestrzeni i co do osób. Pan Günter ma sondę PEG.

W domu podopiecznego znajdują się przyrządy specjalistyczne takie jak: łóżko pielęgnacyjne, winda przy łóżku, materac antyodleżynowy, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe.

Do seniora 4 razy dziennie prtzychodzi Pflegedienst.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (transfer pacjenta, pomoc w czynnościach higienicznych, zmiana pieluchomajtek, ubieranie, rozbieranie podopiecznego itp. )

- pomoc w prowadzeniu domu (wykonywanie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.)

- aktywizacja seniora

Podopieczny mieszka w mieście w przestronnym domu z ogrodem wraz ze swoją żoną.

Opiekunka będzie miała do dyspozycji duży pokój (55m2) w pełni wyposażony z dostępem do Internetu.

waga: 88kg

Wymagania:

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w wyżej wymienionych przypadłościach

- entuzjastyczne nastawienie do pracy

- mile widziane referencje z innych miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

biuro@active-intercare.pl