Opiekunka do małżeństwa. Bez demencji. Osobna łazienka. Od 16.08

Miasto: Höchberg, 97204 Höchberg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-08-16

Wynagrodzenie:
1600.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: Höchberg (kod: 97204)

Start: od 16 sierpnia

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do sympatycznego małżeństwa.

Senior, Pan Adolf (84 l.) cierpi na osłabienie starcze, ale jest osobą w pełni mobliną, porusza się o rolatorze. Samodzielny w toalecie, stara się wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywać samodzielnie. Pan chętnie ogląda telewizję, czyta oraz spaceruje.

Seniorka, Christe (84 l.) jest osobą o jasnym umyśle, bez demencji oraz depresji. Podopieczna po udarze, towarzyszy jej osłabienie starcze oraz choroby serca. Wymagane pieluchy ze względu na częściową inkontynencję seniorki. Pani porusza się na wózku. Pełny transfer nie jest wymagany, Pani sama się podnosi z wózka, samodzielnie wstaje. Seniorka uwielbia gotować (nadal pomaga!) oraz spacerować.

Regularnie (kilka razy dziennie) przychodzi moc socjalna.

Państwo mieszkają w domu. Do dyspozycji opiekunki jest samodzielny pokój i osobna łazienka.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w higienie ciała oraz włosów

- pomoc w przyjmowaniu posiłków (seniorka)

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1600eur/mc+ZUS od 5227zł/delegację

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii
- KRAZ 19078.

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091