Opiekunka do małżeństwa od 08-12/05/2020. Stuttgart 1500eur/mc

Miasto: Stuttgart

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-05-08

Wynagrodzenie:
1500eur/mc

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Sympatyczne małżeństwo poszukuje opiekunki od (8-12 maja)!

Imię: Renate

Wiek: 82lat

Waga: 82kg

Wzrost: 166cm

Dolegliwości:

Pani towarzyszą problemy ze wzrokiem, obrzęk nóg

Imię: Heinz

Wiek: 86lat

Waga: 96kg

Wzrost: 172cm

Panu doskwiera cukrzyca, zakrzepica żył, demencja (nie jest ciężka!), problemy z sercem (pan jest przez to osłabiony, dużo śpi)

Opis zlecenia:

Oboje są mobilni! Pan porusza się samodzielnie a Pani o rollatorze.

Pani jest w bardzo dobrym stanie umysłowym, dużo rozmawia, jest przyjazna lubi spędzać czas z ludźmi. Dlatego wymagany jest mocny język (komunikatywność dobrego stopnia).

Synowie odwiedzają seniorów regularnie, mieszkają w tym samym mieście, ale oddzielnie.

Podopieczni mieszkają w domu szeregowym, mają mały ogródek, w którym nie trzeba pracować.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do internetu

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, zakupy)

- pomoc w czynnościach takich jak: ubieranie i rozbieranie seniorów, ewentualna pomoc przy kąpieli (nie zawsze!)

- pomoc przy innych czynnościach dnia codziennego (stosownie do potrzeby seniora)

Wymagania:

- dobra, mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- miłe i przyjazne usposobienie

 Wynagrodzenie: 1500eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl