Opiekunka do małżeństwa od 29.07

Miasto: Halle-Saale

Region: Saksonia-Anhalt

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-29

Wynagrodzenie:
1550.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: Halle (Salle), kod pocztowy: 06118, land: Saksonia-Anhalt

Start: od 29.07

Opiekunka z mocnym niemieckim oraz prawem jazdy potrzebna na zlecenie od 29.07 do małżeństwa (Pani 85 lat, Pan 91 lat).

Seniorka choruje na inkontynencję. Pani przeszła operacje kręgosłupa, dlatego w zasadzie nie wstaje z łóżka z powodu osłabienia. Porusza się o rolatorze, do dyspozycji również  tzw. lift. Senior z chorobą Parkinsona, porusza się o rolatorze.

Stacja socjalna przychodzi 2 razy dziennie do seniora.

Do dyspozycji opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w toalecie ( higiena intymna)

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- robienie zakupów

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1550eur/mc + ZUS od 5227 za okres delegacji

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- prawo jazdy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091