Opiekunka do niepełnosprawnego chłopca 3,5roku od 06.12 na 4 tygodnie

Miasto: Wertheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-12-06

Okres pracy: 4 tygodnie od 06.12.2018

Wynagrodzenie:
1100eur/mc + premia świąteczna

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka niepełnosprawnego chłopca

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej:

Wiek: 3,5 l

Waga: 15 kg

Miejscowość: Wertheim

Opis osoby podopiecznej:

Do opieki jest niepełnosprawny chłopiec. Jest opóźniony w rozwoju. Chłopczyk ma problemy z poruszaniem się. Nie chodzi, tylko pełza po podłodze. Zaczyna mówić.  Podopieczny mieszka w domu z ogrodem w Wertheim. Do dyspozycji opiekunki jest kompletnie wyposażony pokój z balkonem, oddzielną łazienką oraz dostępem do Internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, kremowanie, zmiana pieluch, pomoc przy jedzeniu, pomoc przy kąpieli, kontrolowanie przyjmowania odpowiedniej ilości płynów.)

- pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, gotowanie, spacery w wózku dziecięcym)

Wymagania:

- minimum jedno doświadczenie na zleceniu w Niemczech

- doświadczenie w opiece nad dziećmi wraz ze zmianą pieluch i pielęgnacją

- miłe, spokojne usposobienie

- cierpliwość

- podstawowa znajomość niemieckiego

Okres delegacji: 1 miesiąc od 06.12.2018

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

604 908 910

600 676 200

biuro@active-intercare.pl