Oferta pracy

Opiekunka do Pani na wózku od zaraz 1500eur

Miasto:

Region:

Kraj:

Start pracy: 2019-08-21

Wynagrodzenie:
1500

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Opis oferty:

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- osłabienie starcze

- inkontynencja (wymiana wkładek)

- zaburzenia mowy i słuchu (aparat słuchowy)

- rollator/wózek inwalidzki

Poszukujemy opiekunki do sympatycznej podopiecznej.

Pani cierpi na częściową inkontynencję. Należy wymieniać wkładki.

Porusza się za pomocą wózka. Jest w stanie wstać z pomocą opiekunki.

Z podopieczną można spokojnie się komunikować.

Pani mieszka w domku jednorodzinnym. Pani przesypia noce.

Do wspomagania jest dostępne łóżko, lift, krzesełki toaletowe, balkonik.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z balkonem oraz Internetem.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji