Opiekunka do Pani od 01.08

Miasto: Eutingen im Gäu, Niemcy

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-08-01

Wynagrodzenie:
1450.00 EUR

entrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: Eutingen im Gäu, kod pocztowy: 72184 , land: Badenia-Wirtembergia

Start: od 01.08

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do sympatycznej seniorki (81 lat).

Seniorka cierpi na demencje, ma problemy z poruszaniem się, całoścowy transfer nie jest wymagany, jedynie niewielkie wsparcie. Na miejscu dostępny rolator, tzw. lift oraz wózek (potrzebny przy dłuższych spacerach). Podopieczna przesypia noce.

Regularnie przychodzi stacja socjalna. Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej.

Do dyspozycji opiekunki własny pokój z łazienką oraz dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w higienie ciała i włosów

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- robienie zakupów

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1500eur/mc+ ZUS od 5227zł/delegację

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- mile widziane prawo jazdy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091