Oferta pracy

Opiekunka do Pani ok. Flensburga, super zlecenie

Miasto: Flensburg, Niemcy

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2015-10-31

Okres pracy: od 31.10.2015 do 08.01.2016 

Wynagrodzenie:
1.300 Euro netto / 1 miesiąc + dodatek świąteczny gwarantowany - podwójnie płatne 4 dni świąteczne 24, 25, 26.12.2015r. i 01.01.2016r.: 250 EUR netto. 

Informacje podstawowe:

Praca dla opiekunki do podopiecznej z Flensburga (94 lat):

BARDZO RZADKIE ZLECENIE: u jednej podopiecznej są ZAWSZE w tym samym  czasie 2 opiekunki równocześnie z Polski. Polki zajmują się tą samą Podopieczną równocześnie w jednym domu i dzielą między sobą obowiązki.

Pensja opiekunki: 1.300 Euro netto / 1 miesiąc + dodatek świąteczny gwarantowany - podwójnie płatne 4 dni świąteczne 24, 25, 26.12.2015r. i 01.01.2016r.: 250 EUR netto.

Zlecenie rozpoczyna się od 31.10.2015 do 08.01.2016 czyli w w.w. okresie pensja opiekunki średnio wyniesie: około 1.375 EURO netto/ 1 miesiąc

Opis oferty:

Dane Podopiecznej:

Podopieczna 1921 rocznik (94 lat), waży 60kg, 170cm wzrostu

Diagonoza chorób:

Nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, depresja, początek demencji, prawie całkowicie niewidoma pozostaje tylko 0,05 widzenia na kontrast jasne-ciemne, zażywa leki antydepresyjne, leki na obniżenie ciśnienia, cukrzyca wieku podeszłego unormowała się dzięki aktualnemu odżywianiu się.

Pacjentka ma często zawroty głowy i biegunkę, nietrzymanie moczu (używa wkładek)

Mobilność:

Porusza się samodzielnie przy rolatorze po domu, ma przy łóżku tzw. krzesło toaletowe. Wymaga pomocy przy wstawaniu, myciu, prysznicu, ubieraniu, czasami też przy pójściu do toalety. Podopieczna ma guzik, którym dzwoni jeśli potrzebuje pomocy- ewentualnie przy złym samopoczuciu nocą też.

Sytuacja mieszkaniowa:

Dom jednorodzinny z dużym ogrodem we Flensburgu (miasto portowe na prawach powiatu w północnej części Niemiec, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn (trzecie co do wielkości miasto w tym kraju związkowym po Kilonii i Lubece), w pobliżu granicy z Danią, nad Zatoką Flensburską)

Zakupy na pieszo około 20 minut od domu nie ma wymogu prawa jazdy.

Jest dobre połaczenie autobusowe do Flensburga.

Opiekunka mieszka sama na górnym pietrze i ma własny duży pokój z balkonem i z własną łazienką.

Jest internet w postaci pendrive  tzw. USB-Stick wkładany do wejscia USB  w laptopie, dlatego jeśli opiekunka chce móc korzystać z internetu na koszt Podopiecznej to musi zabrać ze sobą  własnego laptopa.

Podopieczna ma przerwę obiadową w godzinach 13.00-15.00. Jeśli Podopieczna kładzie się już o godzinie 20.00 do łóżka, to opiekunka ma wolne i może opuścić dom  ale musi poinformować o tym Podopieczną  na jak długo chce wyjść i kiedy wróci. Podopieczna może przesypiać całą noc, iść sama nocą na krzesło toaletowe i rzadko potrzebuje pomocy nocą.

Zakres obowiązków:

Zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, jeżdżenie taksówka z Podopieczną do lekarza, częściowe dbanie o ogród choć o ogród troszczy się ogrodnik, który również odgarnia śnieg zimą. Pozostałe prace w domu  należą do opiekunki: jak mycie okien, sprzątanie tarasu, całego domu.

Wymagania:

Oczekiwania wobec opiekunki:

Bardzo dobra znajomość jezyka niemieckeigo.

Opiekunka powinna być osobą spokojną, opanowaną, pozytywną, będącą w stanie konsekwentnie zbudować z podopieczną dobrą relacje, pomocną.

Powinna też potrafić umieć ładnie czytać na głos Podopiecznej po niemiecku. Jest to koniecznie aby móc odczytać pocztę, jaką odbiera Podopieczna – nie trzeba czytać gazet ani książek.

Palenie papierosów możliwe tylko na zewnątrz i po paleniu należy koniecznie rzuć gumę miętową.

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:
- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim pracodawcą,
- Zwrot kosztów podróży do 180 EUR,
- Zakwaterowanie,
- Wyżywienie,
- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy.
- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

ZADZWOŃ DO NAS A UZYSKASZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCEJ TEJ OFERTY

Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas a uzyskasz dodatkowe informacje.


Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4/24 B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51

biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl