Opiekunka do samotnej 65letniej Pani. Mobilna osoba. Dobre warunki lokalowe od 30.10

Miasto: Aalen-Ebnat

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-10-30

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Opis oferty:

Opiekunka na stałe zlecenie do samotnej Pani od 30.10.

Na zlecenie jeżdżą na stałe 2 opiekunki. Jedna z nich nie może dojechać i szukamy zastępstwa.

Start: 30.10.2021

Miasto: Aalen-Ebnat (73432) Badenia-Wirtembergia, rejencja Stuttgart

Wynagrodzenie:

1400eur + premia świąteczna

Poszukujemy opiekunki bardziej do towarzystwa i prowadzenia domu. Podopieczna jest mobilna. Jest to bardzo sympatyczna.

Podopieczna w wieku dwóch lat przeszła zapalenie opon mózgowych, co poskutkowało trwałym upośledzeniem.

Pani jest mobilna i samodzielna w toalecie.

Lubi szydełkowanie, spacery, puzzle, malowanie, muzykę, oglądanie TV.

Mieszka sama, w domu jednorodzinnym z basenem, na obrzeżach miasta.

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni wyposażony pokój, własna łazienka, TV, internet.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- aktywizacja

- prowadzenie domu

- ogólna opieka nad podopieczną

- wizyty u lekarza

- przypominanie o lekach

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

tel: 538 448 091

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w opiece

- mile widziane referencje