Oferta pracy

Opiekunka do samotnej Pani w malowniczym Tegernsee

Miasto: Tegernsee

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 15-06-2019

Wynagrodzenie:
1400eur/mc+ZUS od średniej

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Do opieki jest młoda osoba po przebytym udarze. Konieczna jest zmiana pieluch. Pani porusza się przy rollatorze. Wymagane jest nocne wstawanie. Podopieczna lubi czytać oraz oglądać TV.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu o powierzchni 120m2.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z Internetem, własna łazienka.

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Barbara

Wiek: 68 l

Waga: 45kg

Wzrost: 164 cm

Miejscowość: Tegernsee – Bawaria – miasto z malowniczym widokiem na Alpy Bawarskie oraz jezioro Tegernsee. Położone w odległości 50km od Monachium, w słonecznej dolinie. Miasto to należy do ulubionych miejsc weekendowych wśród Monachijczyków. Często również odwiedzają tę okolice piłkarze Bayernu.

Dolegliwości i schorzenia:

- polineuropatia - choroba nerwów obwodowych: niedowład i bóle mięśni, zaburzenie i osłabienie czucia, parestezje.

- zapominanie

- stan po udarze

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w higienie ciała,

- pomoc w ubieraniu, rozbieraniu,

- pomoc w przyjęciu posiłków,

- kontrola przyjmowania leków,

- towarzystwo podczas wizyt u lekarza,

- pomoc w toalecie

Wymagania:

  • dobry niemiecki

  • referencje z poprzednich zleceń

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub smsowy i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Centrum Opieki - Active Intercare

Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL:  (+48) 22 100 31 51

604 908 910

538 448 089

538 448 091

biuro@active-intercare.pl