Opiekunka do seniorki na wózku Hesja od 31.10. 1600eur/mc+premia

Miasto: Sulzbach

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-10-31

Wynagrodzenie:
1600.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Melanie

Wiek: 80l

Waga: 70 kg

Wzrost: 160 cm

Miejscowość: Sulzbach - Hesja

Dolegliwości i schorzenia:

- po wylewie

- porusza się na wózku inwalidzkim

- cewnik

Opis osoby podopiecznej:

Dla opiekunki jest do dyspozycji wyposażony pokój z oddzielną łazienką oraz dostępem do internetu , dobre warunki mieszkalne.

Na miejscu są dostępne wszystkie przyrządy ułatwiające opiekę. Podopieczna potrzebuje również pomocy w nocy.

Podopieczna lubi gotować, piec, chodzić na spacery oraz ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Podopieczna mieszka razem ze swoim mężem, który nie wymaga opieki.

Obowiązki opiekunki:

Do obowiązków opiekunki należy pomoc przy higienie ciała, pomoc w toalecie, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o zażywaniu leków oraz kontrola przyjmowania odpowiednich ilości płynów oraz prowadzenie domu. Jest możliwość zrobienia zakupów w pobliżu.

Wynagrodzenie:

Do 1450eur/mc +150eur/noce + Premia świąteczna

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl

Wymagania:

- mocny komunikatywny niemiecki/ dobry niemiecki
- referencje