Opiekunka do spokojnego małżeństwa bez demencji i nocy. Od 31.03. Stałe zlecenie. Wurzburg

Miasto: Obernbreit

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-03-31

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1550.00 EUR

❗Poszukujemy opiekunki na sprawdzone zlecenie do sympatycznego małżeństwa Wurzburg od 31.03 (Bawaria)

✔️Start: 31.03

✔️Opis stanowiska:

Pani:

Wiek: 83lata

Waga: 70kg

Wzrost: 165cm

Seniorka (83 lata ) cierpi na osłabienie starcze oraz Parkinsona. Toaleta wymaga pomocy. Pani cierpi na częściową inkontynencję. Nosi wkładki.

Porusza przy rollatorze. Stan fizyczny jest zadowalający. Stan umysłowy dobry. Nie ma depresji. Mowa, słuch oraz wzrok są w dobrym stanie. Pani nosi okulary.

Na miejscu dostępne są łóżko specjalistyczne, krzesło toaletowe oraz rollator. Do Pani nie trzeba wstawać w nocy.

Podopieczna lubi czytać, interesują ją codzienne wydarzenia, kontakty z innymi ludźmi, oglądanie TV.

Państwo mieszkają w mieszkaniu 90m2. Do dyspozycji jest pokój z dostępem do Internetu oraz balkonem.

Obowiązki opiekunki wobec Seniorki:

- pomoc w higienie osobistej, w tym higiena intymna

- Ubieranie, rozbieranie

- pomoc w toalecie

Dodatkowe obowiązki domowe:

- gotowanie, zmywanie, pranie, prasowanie,

- robienie zakupów (możliwość zrobienia zakupów w pobliżu)

Pan:

Waga: 89kg

Wzrost: 178cm

Podopieczny cierpi na osłabienie starcze. Toaletę realizuje samodzielnie. Porusza się z pomocą innej osoby, kuli. Stan fizyczny i umysłowy bardzo dobry. Nie cierpi na depresję. Nie trzeba wstawać w nocy. Nosi okulary. Jeden raz dziennie przychodzi stacja socjalna i zakłada pończochy uciskowe.

Senior lubi literaturę. Interesuje się wydarzeniami dnia codziennego. Chętnie obcuje z innymi ludźmi. Lubi oglądać TV.

✔️Wynagrodzenie:  1550 euro netto/mc+premia świąteczna✔️Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

☎️Więcej szczegółów pod nr tel :

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

Wymagania:

✔️Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- osoba niepaląca

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy