Opiekunka do starszej samotnej Pani od 01.10

Miasto: Bad Neustadt an der Saale, Niemcy

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2019-10-01

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Opis oferty:

Podopieczna jest po udarze. Porusza się z pomocą opiekunki.

Raz w tygodniu przychodzi stacja socjalna.

Pani mieszka sama w mieszkaniu o powierzchni 55m2 w zabudowie wielorodzinnej.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z Internetem.

Dolegliwości i schorzenia:

- ogólne osłabienie starcze

- demencja

- osteoporoza

- po udarze

- częściowa inkontynencja

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja i motywacja

- wizyty lekarskie

- prowadzenie domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS od średniej krajowej i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji