Opiekunka do sympatycznego małżeństwa na 1 miesiąc. Stałe zlecenie pod Wurzburgiem

Miasto: Zell

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-03-21

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Zlecenie do sympatycznego małżeństwa dla opiekunki z dobrym niemieckim na 1 miesiąc

Stawka: 1500 euro w skali miesiąca + premia świąteczna!

🇩🇪️Miejscowość: Zell 97299, piękna bawarska miejscowość położona 4km od Wurzburga

🌞Start: od 21.03.2021

✅Opis osoby podopiecznej:

Pani Elfriede (89l.) ma demencję w początkowym stadium. Pani jest osobą mobilną porusza się o rollatorze. Przesypia noce, dużo śpi także w dzień.

Pan Otto (91l.) choruje tylko na cukrzycę oraz częściową inkontynencję. Senior jest w dobrym stanie psychicznym i fizycznym. Przeszedł operację kolana, dlatego obecnie porusza się o rollatorze.

 Do małżeństwa raz dziennie przychodzi stacja, odciążają opiekunkę w obowiązkach. Małżeństwo poświęca wiele czasu na swoje zainteresowania takie jak: czytanie, oglądanie TV, spacery. Opiekunka ma zatem dużo czasu dla siebie. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z balkonem oraz dostępem do internetu.

✅Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- prowadzenie domu

✅Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy opiekuna

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

✅STAWKA:

1500 Euro netto w skali miesiąca + premia świąteczna

✅Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

- KRAZ 19078

☎️Więcej szczegółów pod nr. tel:

22 100 31 51/ 538 448 091