Opiekunka mobilnego Pana od 16.06. Bez gotowania obiadów. 1400eur/mc

Miasto: Bad Neustadt

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-06-16

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Start: 16.06.2020

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Elmar

Wiek: 92 l

Waga: 80 kg

Wzrost: 170 cm

Miejscowość: Bad Neustadt - Bawaria

Dolegliwości i schorzenia:

- ogólne osłabienie starcze

- samotność

- problemy ze wzrokiem i słuchem

- inkontynencja (w nocy)

Opis osoby podopiecznej:

Senior jest osobą bardzo samodzielną. Lubi spacery, literaturę, muzykę. Lubi też oglądać TV i interesują go bieżące wydarzenia.

Pan mieszka sam, w domu z ogrodem, na obrzeżach miasta.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja i motywacja

- prowadzenie domu

! Na miejscu nie trzeba gotować obiadów. Codziennie jest catering obiadowy, trzeba przygotowywać tylko śniadania i kolacje.

Stawka: 1400eur/mc + ZUS od 5227zł/za okres delegacji

Wymagania:

- mocna komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl