Opiekunka na stałe zlecenie do samotnego seniora. Bawaria. Od 12.01.2019

Miasto: Stephanskirchen

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2019-01-12

Wynagrodzenie:
1200 eur/mc

Informacje podstawowe:

Lider na rynku opiekuńczym funkcjonujący od prawie 13 lat poszukuje opiekunki do starszego Pana.

Pan cierpi na początkującą demencję, która nie wykazuje się w agresywny sposób. Jest osobą bardzo przyjazną oraz pogodną. Ma inkontynencję oraz dotknięty jest nowotworem.

Pan porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora.

Podopieczny zazwyczaj zaprzyjaźnia się z osobami, które zatrudnia.

Mieszka sam w willi z ogrodem. Do dyspozycji naszych opiekunek jest własny pokój z dostępem do Internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach
- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów
- aktywizacja
- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

604 908 910

538 448 089

538 448 091

biuro@active-intercare.pl