Opiekunka od 15.04 do mobilnej seniorki. 1450eur/mc

Miasto: Neubrunn

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-04-15

Wynagrodzenie:
1450.00 EUR

 Active-Intercare poszukuje opiekunki na super zlecenie z komunikatywnym j. niemieckim do mobilnej seniorki od 15.04.2020.

Start: 15.04.2020

🇩🇪️ Miasto: Neubrunn (kod: 97277, Bawaria)

Do opieki pogodna seniorka (89l.). Pani cierpi na demencję, jest samodzielna w toalecie. Seniorka jest osobą mobilną, sprawną fizycznie. Brak konieczności wstawania w nocy. Podopieczna jest osobą kontaktową, uwielbia spacery.

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

✔️Obowiązki opiekunki:
- pomoc prowadzeniu gospodarstwa domowego (pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy)
- codzienne przypominanie podopiecznej o przyjmowaniu leków oraz dbanie o odpowiednie nawodnienie seniorki

✔️Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie jako opiekunka osób starszych
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Wynagrodzenie: 1300eur/miesiąc + 150eur premii (=1450eur)+ ZUS od 5 227 zł/wyjazd

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎️Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091
www.active-intercare.pl