Opiekunka osób starszych

Miasto: Homburg am Main/Triefenstein

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2019-09-20

Wynagrodzenie:
1200.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Hermann

Wiek: 81 l

Waga: 100 kg

Wzrost: 170 cm

Miejscowość: Homburg am Main

Dolegliwości i schorzenia:

- Pflegegrad 3

- ogólne osłabienie starcze

- reumatyzm

- porusza się o lasce

- aparat słuchowy i okulary

- inkontynencja (ale nieczęsto)

Opis osoby podopiecznej:

Bardzo miła rodzina. Pan mieszka wraz ze swoim bratankiem, który bardzo dużo pomaga. Troszczy się o drewno, zakupy itp. (oczywiście opiekunka może również jechać na zakupy z bratankiem).

Niedawno zmarła nagle żona podopiecznego, która się nim opiekowała. Bratanek ze względu na swój młody wiek i pracę potrzebuje wsparcia.

Bratanek będzie wspólnie jadał posiłki. O resztę swoich rzeczy jak pranie czy prasowanie troszczy się sam. Dom jest urządzony w stylu rustykalnym. Pachnie palonym drewnem. Podopieczny był inżynierem i w związku z tym jest też dużo książek. Są dwa koty, które większość czasu spędzają na zewnątrz. Podopieczny lubi bardzo zwierzęta. W domu brakuje kobiecej ręki po śmierci żony.

Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym, w małej miejscowości.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja

- prowadzenie domu

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

538 448 089

604 908 910

538 448 091

biuro@active-intercare.pl

www.active-intercare.pl

Wymagania:

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy