Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych

Miasto: Würzburg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-06-16

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Ursula

Wiek: 64

Waga: 65 kg

Wzrost: 173 cm

Miejscowość: Würzburg

Start: 16.06.2020 - 16.08.2020

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- lekka inkontynencja (wkładki)

- lekkie zaburzenia mowy i słuchu

Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna jest miłą i kulturalną osobą, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach oraz aktywizacji. Podopieczna lubi oglądać telewizję, śpiewać, chodzić na spacery i spędzać czas na powietrzu.

Podopieczna mieszka wraz z aktywnym zawodowo mężem (prowadzi swoją kancelarię) w przestronnej willi, gdzie opiekunka będzie miała do dyspozycji swój oddzielny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu oraz TV. W domu seniorów mieszka ich córka, która również jest osobą aktywną zawodowo. Nie wymaga wsparcia w żadnym zakresie (również jeśli chodzi o gotowanie, pranie, czy sprzątanie – wszystkie te czynności wykonuje samodzielnie).

Na miejscu zatrudniona jest osoba do sprzątania.

Seniorka uwielbia spędzać czas ze swoim psem, który jest jej pupilem.

Ponadto:

Jest niedołężna, nie mówi, nie rozmawia z nikim, śpiewa tylko, wymagana jest pomoc przy zejściu z łóżka, Alzheimer-nic nie pamięta, trzeba ją karmić, gotowanie dla 3 osób, sobota cała wolna dla opiekunki

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja podczas zmiany pozycji

- przypominanie podopiecznej o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja podopiecznej

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 - zamiłowanie do zwierząt

 Wynagrodzenie: 1400eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- wszelką pomoc w okresie pandemii (zjazd bez konieczności odbycia kwarantanny)

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091