Oferta pracy

Opiekunka osoby starszej

Miasto: Veitshöchheim

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-09-29

Wynagrodzenie:
1200.00 EUR

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Emma

Wiek: 81l

Waga: 64 kg

Wzrost: 163 cm

Miejscowość: Veitshöchheim

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- osłabienie starcze

- inkontynencja (wymiana wkładek)

- zaburzenia mowy i słuchu (aparat słuchowy)

- rollator/wózek inwalidzki

Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności. Trzy razy w tygodniu odwiedza ją stacja socjalna.

Podopieczna mieszka w domu z ogrodem, wraz z w pełni mobilnym mężem.

Do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu (plus duży taras z zejściem do ogrodu)

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji