Opiekunka osoby starszej od zaraz. Samotna Pani 1400eur

Miasto: Höhefeld

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-06

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: 97877 Höhefeld

Start: od zaraz

Opiekunka z wysokim poziomem języka niemieckiego potrzebna na zlecenie od zaraz do samotnej podopiecznej, Pani Elsbeth (84 l.).

Seniorka choruje na lekką demencje oraz inkontynencję. Jest po wypadku przez co Pani jest osłabiona.

Porusza się o rolatorze, wstaje z łóżka samodzielnie pomimo osłabienia. Stacja socjalna przychodzi ok. 3 razy dziennie, odciąża opiekunkę w takich czynnościach jak: mycie podopiecznej (wykonuje całościową toaletę), zakładanie pampersów itp.

Podopieczna jest osobą przyjazną, mieszka sama z uwagi na niedawną śmierć męża. Dom otoczony zielenią, praca w przyjaznym otoczeniu. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z osobną łazienką oraz balkonem.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w toalecie ( higiena intymna)

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- robienie zakupów

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1400eur/mc

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na mocnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii (zjazd bez konieczności odbycia kwarantanny)

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091