Opiekunka samotnego Pana od 07.04 z podstawowym niemieckim.

Miasto: Wertheim Bettingen

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-04-07

Wynagrodzenie:
1100.00 EUR

Zlecenie dla Pani z językiem podstawowym. Do opieki jest 86 - letni Podopieczny.

Start : od 07.04 na 2 miesiące

🇩🇪️ Miejsce : Wertheim

✔️ Podopieczny zmaga się z trudnościami starczymi,ogólnym osłabieniem, inkontynencją. Senior jest po udarze, porusza się przy rollatorze, toaletę wykonuje samodzielnie (jednak czasem może potrzebować pomocy).

✔️Senior mieszka sam, w domu jednorodzinnym.
Podopieczny lubi spacery i gry, jest towarzyski, chętnie kontaktuje się z osobami z bliskiego otoczenia.

✔️Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z internetem i TV oraz oddzielną łazienką

✔️Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie domu (pranie, gotowanie, sprzątanie,zakupy)
- towarzyszenie i ewentualna pomoc w codziennych czynnościach

✔️Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
- mile widziane referencje
- osoba o entuzjastycznym usposobieniu

✔️Stawka : 1100 euro netto + dodatek świąteczny +zus od 5227 zł za wyjazd

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎️Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091/ 538 448 089
www.active-intercare.pl