Oferta pracy

Opiekunka samotnego seniora od 03.07. Miltenberg

Miasto: Miltenberg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-03

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Horst

Wiek: 80 l

Waga: 72 kg

Wzrost: 169

Miejscowość: 63897 Miltenberg

Dolegliwości i schorzenia:

- Parkinson

 - ma stomię od moczowodu

- przebył nowotwór (po operacji)

- trudności starcze wynikające z wieku

Opis osoby podopiecznej:

Pan porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora, na miejscu dostępna jest również laska.,winda schodkowa , krzesło prysznicowe, krzesło toaletowe, łóżko pielęgniarskie. W ciągu dnia 4 razy dziennie przychodzi stacja socjalna – sprawdzają stomię.  rozdzielają tabletki. Stacja socjalna kąpie pana 2 razy w tygodniu. Opiekunka również musi zwracać uwagę na kontrolowanie moczu, czasem potrzebna jest też pomoc w nocy (jest niania elektroniczna). Na noc zakładany jest duży worek 2 l. do moczu. Pan jest osobą spokojną , lubi chodzić na spacery i oglądać tv, w ciągu dnia czasem śpi w fotelu, lubi też spędzać czas w ogrodzie oraz majsterkować w garażu.

Pan mieszka sam w domu z ogrodem, na miejscu dostępny jest rower elektryczny oraz auto.

Do dyspozycji opiekunki jest wydzielona powierzchnia z 2 pokojami, łazienką , tarasem i ogrodem oraz dostępem do internetu, dobre warunki mieszkaniowe. W odległości ok 1 km znajduje się sklep.

Syn Podopiecznego mieszka  niedaleko (ok 5/10 min jazdy samochodem). W razie potrzeby syn służy pomocą . Rodzina bardzo troszczy się o pana.

W czwartki przychodzi pani , która zajmuje się sprzątaniem.

W razie potrzeby przychodzi  również kosmetyczka po umówieniu wizyty  (na pedicure)

Pan ma psa , który nie jest groźny , rodzina zajmuje się psem i 3 razy w tygodniu przychodzi pani, która zabiera go na dłuższe spacery.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach ( pielęgnacja włosów, kontrolowanie przyjmowania leków oraz odpowiedniej ilości płynów.)

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, gotowanie, zakupy)

Wynagrodzenie: 1400 euro netto

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim

Na miejsce powinna przyjechać osoba, która wie jak zmienić w razie potrzeby worek od stomii (najlepiej osoba przeszkolona pod tym kątem lub pielęgniarka)

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- referencje

- mile widziana osoba z doświadczeniem przy stomii