Opiekunka samotnego seniora od zaraz. Super zlecenie 1200eur

Miasto: Königheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-03-20

Wynagrodzenie:
1200.00 EUR

Active-Intercare poszukuje opiekunki na zlecenie do samotnego seniora (89 l.), od
zaraz!

Start: od zaraz!

🇩🇪️ Miejsce: Königheim (kod pocztowy: 97953, land: Badenia-Wirtembergia)

✔️Podopieczny choruje na demencję, depresję oraz osłabienie starcze.
Raz na jakiś czas może zdarzyć się potrzeba wstania w nocy oraz pomoc przy inkontynencji (pomoc w toalecie).
Podopieczny porusza się przy pomocy rolatora, wstaje samodzielnie. Pan posiada w domu niezbędne sprzęty ułatwiające mu codzienne funkcjonowanie (m. in. łóżko pielęgnacyjne, windę krzesełkową, wózek inwalidzki, krzesło prysznicowe), dzięki czemu opiekunka jest zwolniona z dźwigania.
Pan nosi okulary, niedosłyszy, dlatego od opiekunki wymagana jest jedynie podstawowa znajomość języka niemieckiego!

✔️Senior mieszka sam, w domu jednorodzinnym.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny, dobrze wyposażony pokój z dostępem do internetu, TV, tarasem.

✔️Obowiązki opiekunki:
- czynności pielęgnacyjne: pomoc w myciu i higienie włosów, pielęgnacja przy inkontynencji (zmiana pieluch lub pomoc w toalecie)
- prowadzenie domu (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy)

✔️Wymagania:
- język niemiecki na poziomie podstawowym!
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
- mile widziane referencje
- osoba o entuzjastycznym usposobieniu

✔️Stawka : 1200 euro netto + dodatek świąteczny +zus od 5227 zł za wyjazd

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎️Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091/ 538 448 089
www.active-intercare.pl