Opiekunka samotnej mobilnej Pani od zaraz. Bawaria 1400eur

Miasto: Alzenau

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-06-19

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Imię: Anneliese

Miasto: 63755 Alzenau (Bawaria)

Start: jak najszybciej

Wzrost: 165cm

Waga: 60kg

Wiek: 85lata

Dolegliwości:

- Alzheimer

Podopieczna porusza się bez pomocy. Jest również samodzielna w toalecie. Przesypia pełne noce. W pobliżu znajduje się sklep.

Seniorka lubi gotować/piec. Chętnie spaceruje. Lubi czytać gazety, a także oglądać TV. Ulubionymi jej zajęciami są prace w ogrodzie oraz gra w karty.

Mieszka w domu. Dla opiekunki jest dostępna wydzielona część mieszkalna z oddzielną łazienką. Jest dostęp do Internetu.

Obowiązki opiekunki:

- dbanie o gospodarstwo domowe (sprzątanie, gotowanie, zakupy)

- opieka nad podopieczną (pomoc w higienie ciała, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich oraz u fryzjera)

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie

- mile widziane referencje

 Wynagrodzenie: 1400eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091