Opiekunka samotnej Pani. Badenia. Od 10.08. 1350eur/mc

Miasto: Hardheim, Niemcy

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-08-10

Wynagrodzenie:
1350.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: Hardheim (Badenia Wirtembergia, kod pocztowy: 74736)

Start: od 8-10 sierpnia

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do sympatycznej seniorki.

Seniorka, Pani Theresia (94 l.) cierpi na osłabienie starcze, demencję oraz choroby serca. Seniorka porusza się obecnie na wózku z powodu osłabienia po pobycie w szpitalu (Pani po udarze), wcześniej Pani chodziła o rolatorze. W sprawowaniu opieki nad seniorką pomagają sprzęty takie jak łóżko pielęgniarskie czy krzesło toaletowe. Seniorka uwielbia czytać gazety, śpiewać, spędzać czas w towarzystwie. Stacja socjalna przychodzi kilka razy dziennie, odciąża opiekunkę w obowiązkach.

Pani mieszka w domku jednorodzinnym, a do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z tarasem oraz dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w higienie ciała oraz włosów

- zmiana pieluch z powodu częściowej inkontynencji seniorki

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1350eur/mc

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii
- KRAZ 19078

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091