Opiekunka samotnej Pani. Bardzo dobre zlecenie. Od 23.07. Bawaria

Miasto: Obernbreit

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-07-23

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Poszukujemy opiekunki na sprawdzone zlecenie do sympatycznej seniorki w 97342 Obernbreit (Bawaria)

️Start: od 23.07.2021 na okres 2 miesięcy

️Opis stanowiska:

Seniorka (90 lat ) cierpi na astmę, dlatego opiekunka nie może palić papierosów. Oprócz tego zmaga się z osłabieniem starczym, cierpi na chorobę serca. Seniorka późno wstaje (ok 11-12). Regularnie przychodzi pomoc socjalna.

Córka bierze czynny udział w sprawowaniu opieki nad seniorką, opiekunka ma zapewniony czas wolny.

️Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie,

- rozbieranie, pomoc w higienie ciała, włosów oraz higienie

intymnej

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- robienie zakupów (na zmianę z córką)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

️Wynagrodzenie: 1400 euro netto/mc

️Wymagania:

- mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie

komunikatywnym

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

️Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

️Więcej szczegółów pod nr tel :

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091