Opiekunka samotnej Pani bez demencji Od 12.08. Badenia

Miasto: Wertheim-Reicholzheim

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-08-12

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Podopieczna (85 l.) choruje na cukrzycę, schorzenia serca, samotność, problemy ze słuchem. Seniorka ponadto jest po upadku oraz udarze. Seniorka nie ma demencji.  Podopieczna porusza się z pomocą rollatora lub wózka  (przy rolatorze pani potrzebuje wsparcia /asekuracji). Do Podopiecznej 2 razy dziennie przychodzi stacja socjalna, rozdziela leki, robi zastrzyki insuliny, kontroluje poziom cukru oraz ciśnienie, wykonuje babci toaletę.

W pobliżu jest piekarnia oraz sklep, w którym opiekunka ma możliwość kupienia świeżego pieczywa oraz zakupów.

Pani mieszka sama w domu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, - prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, zakupy- rano trzeba kupować pani świeże bułeczki)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 1400 euro netto/mc

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie, empatia, wyrozumiałość

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091