Opiekunka samotnej Pani. Hanau. Stałe zlecenie od 03.11

Miasto: Hanau

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-11-03

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Poszukiwana opiekunka na sprawdzone lekkie zlecenie do samotnej seniorki, wystarczą MOCNE PODSTAWY JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

✅Start: od 03.11.2020 na 2 miesiące

✅Miejsce: Hanau 63450 (okolice Frankfurtu nad Menem)

✅Opis zlecenia: Pani jest osobą samotną, potrzebuje osoby, która wspomoże ją i będzie towarzyszyć w codziennych czynnościach. Podopieczna porusza się samodzielnie lub w razie potrzeby z pomocą rollatora. Pani samodzielnie wykonuje toaletę.

Pani lubi piec i gotować, lubi też spacerować, interesuję się literaturą i naturą. Seniorka lubi tez grać w gry towarzyskie oraz oglądać tv.

Pani mieszka sama w domu. Podopieczna zwraca uwagę na savoir vivre przy stole. Do dyspozycji opiekunki znajduje się wyposażony pokój z dostępem do internetu. W czwartki Podopieczna od godz. 10 do 16 jest na zajęciach z seniorami.

✅Obowiązki:

- pomoc w codziennych czynnościach ( pielęgnacja włosów, kontrolowanie przyjmowania leków oraz odpowiedniej ilości płynów.)

- wizyty u lekarza

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy)

✅Wymagania:

- mocne podstawy języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece osób starszych

- referencje z poprzednich miejsc pracy (mile widziane)

- miłe radosne usposobienie

✅Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji