Opiekunka samotnej Pani od 18.04. 1250eur/mc

Miasto: Wertheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-04-18

Wynagrodzenie:
1250.00 EUR

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Wilhelmine

Wiek: 92 l.

Waga: ok 66

Wzrost: ok 160/165

Miejscowość:  97877 Wertheim

Dolegliwości i schorzenia:

- lekka demencja (czasem ), ogólnie jeszcze jasny umysł

- przyjmuje leki na uregulowanie ciśnienia

- w dobrej kondycji, mimo wieku porusza się samodzielnie (czasem potrzeba tylko asekuracji przy chodzeniu),

- stara się sama wykonywać toaletę

- raz w tygodniu przychodzi stacja socjalna, aby rozdzielić leki

Opis osoby podopiecznej:

Pani  wszystkie  czynności wykonuje samodzielnie (jedzenie, mycie, toaleta). Podopieczna lubi siedzieć na tarasie i oglądać TV. Pani nie potrzebuje cały czas opieki, można wyjść w ciągu dnia . Opiekunka robi zakupy samodzielnie – sklep oddalony o ok. 20 min. Do dyspozycji opiekunki znajduje się wyposażony pokój, jest salon z TV (opiekunka ma własny pilot do TV). Na miejscu jest internet.

Raz w tygodniu Podopieczną odwiedza córka, czasem syn.

Obowiązki opiekunki:

- przygotowywanie posiłków,

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy)

- spędzanie czasu z Podopieczną

Wynagrodzenie: 1250 euro/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Start: Od 18.04.2020 na 2 miesiące

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl