Oferta pracy

Opiekunka samotnej Pani od 27.04 1500eur/mc

Miasto: Liederbach

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-04-27

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Imię: Mechthild

Miasto: Liederbach (Hesja)

Wiek: 89lat

Waga: 65kg

Wzrost: 164cm

Start: 27.04.2020 – 27.06.2020

Dolegliwości:

- Seniorka jest po pobycie w szpitalu (miała upadek),

- osłabienie starcze,

- depresja,

- samotność;

- wymagana zmiana pieluch z powodu częściowej inkontynencji,

- leżąca (potrzebna pomoc przy każdej czynności ruchowej), Pani ma łóżko pielęgniarskie z materacem przeciwodleżynowym, krzesło toaletowe etc;

Opis osoby podopiecznej:

stacja socjalna przychodzi kilka razy dziennie (!); stacja socjalna przejmuje takie zadania jak: ranne mycie, ranna zmiana pieluch, poranne ubieranie, wieczorne przygotowywanie Pani do spania, wieczorna zmiana pieluch, w południe też mogą jej zmienić pieluchę;

obowiązki na zleceniu dla opiekunki:

- karmienie seniorki,

- higiena włosów,

- przypominanie o wzięciu leków,

- pomoc przy toalecie (stacja socjalna myje tą Panią w całości, opiekunka tylko włosy);

- czasem trzeba wstawać w nocy, ale nie zawsze;

 Oprócz tego opiekunka gotuje, zmywa po obiedzie, pierze, prasuje, robi zakupy;

Przed wypadkiem Pani była mobilna i wykonywała wszystkie czynności w domu, ale teraz trzeba jej pomagać. Pani jest osobą pobożną, modli się często.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z osobną łazienką, dostępem do internetu

To domek jednorodzinny z ogromnym ogrodem, tarasem, jest też oddzielna kuchnia do użytku dla opiekunki jakby chciała,

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 Wynagrodzenie: 1500eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl