Opiekunka samotnej Pani od zaraz/ 1300eur

Miasto: Enger

Region: Północna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-06

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osoby Starszej

Gdzie: 32130 Enger

Start: od zaraz

Opiekunka z komunikatywnym  poziomem języka niemieckiego potrzebna na zlecenie od zaraz do samotnej podopiecznej, Pani Dorothea (89 l.).

Seniorka choruje nadciśnienie, inkontynencję. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, osteoporozę i cukrzycę (opiekunka powinna gotować potrawy dla diabetyków). Nosi gorset na kręgosłup. Porusza się o rolatorze. Stacja socjalna przychodzi 4 razy dziennie, robią zastrzyki z insuliny i zakładają rajstopy uciskowe. Pani chętnie pije herbatkę relaksacyjną. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z osobną łazienką.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, pomoc w toalecie ( higiena intymna)

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)

- robienie zakupów

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: 2600eur za 2 miesiące delegacji

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091